RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

3 zasady udanej przeprowadzki.

Aby przeprowadzka nie okazała się prawdziwym utrapieniem, dobrym rozwiązaniem jest odpowiednie zaplanowanie takiego wydarzenia i to z dużym wyprzedzeniem. Jeżeli tylko zastosujemy się do kilku prostych zasad, możemy w całkiem łagodny sposób przetrwać ten stresujący dla nas moment. Oto kilka rzeczy, o których powinien pamiętać każdy, kto tylko planuje znaleźć nowe miejsce zamieszkania!

Pozbądź się niepotrzebnych rzeczy

Aby usprawnić proces przeprowadzki, warto ograniczyć liczbę przedmiotów, które zabierzemy ze sobą do nowego lokum. Zasada jest prosta – im mniej, tym lepiej. Zbędne rzeczy powinny znaleźć nowego właściciela albo przejść w ręce przejmującego aktualny lokal. Być może lepiej będzie, jeśli niektóre meble czy przedmioty pozostaną w starym mieszkaniu bądź domu. Te uszkodzone i niezdatne do użytku powinny znaleźć się na śmietniku – pamiętajmy, tylko by w miarę możliwości sortować śmieci, a wielkogabarytowe sprzęty przekazywać we właściwe miejsce.

Przygotuj nowe mieszkanie

Podczas przeprowadzki warto zadbać nie tylko o wygląd opuszczanego lokum, ale także o przyszłe mieszkanie, do którego się przenosimy. Jeżeli wcześniej zadbamy o porządek, transport rzeczy nie sprawi nam zbyt wielu trudności, a pudełka będziemy mogli rozpakować tuż po wniesieniu. Pomoże to przy organizacji nowego miejsca i pozwoli zapanować nad chaosem. W nowym miejscu trudno o szybką aklimatyzację.

Wybierz odpowiedni transport

Jak szukać idealnego transportu? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z przeglądarki internetowej. W wyszukiwarkę wpisujemy interesujące nas miasto, np. przeprowadzki Zgierz – a następnie sprawdzamy dostępne aktualnie oferty. W przypadku korzystania z usług firmy transportowej warto wybrać jakość adekwatną do ceny. Nie warto znacząco oszczędzać na przewozie rzeczy, a szczególnie wtedy, jeżeli zależy nam na dostarczeniu ich do wybranego miejsca w nienagannym stanie. Zwłaszcza jeżeli są to długie trasy – przeprowadzki międzynarodowe są w dzisiejszych czasach coraz popularniejsze i decyduje się na nie wielu ludzi.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.