RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzka – jak zapakować szkło i inne kruche przedmioty?

Przeprowadzka do nowego miejsca wiąże się przede wszystkim z jednym: pakowanie. Nawet jeśli nie zabieramy ze sobą tony ubrań czy innych pamiątek, to i tak musimy zadbać o to, by rzeczy zostały bezpiecznie przetransportowane. Do najbardziej problematycznych należą naczynia oraz inne przedmioty wykonane ze szkła, porcelany i pozostałych kruchych materiałów. Jak je zapakować, żeby się nie potłukły?

Odpowiednie materiały do pakowania

Bez względu na to, czy w grę wchodzą przeprowadzki międzynarodowe, czy może krajowe albo nawet w obrębie tego samego miasta, czeka nas dużo pracy związanej ze spakowaniem rzeczy. Jeśli chcemy, żeby nasze kubki, szklanki, talerze oraz wazony dojechały do nowego domu w jednym kawałku, musimy wyposażyć się w materiały, które pomogą je zabezpieczyć przed stłuczeniem.
Do przewiezienia wszelkich kruchych przedmiotów i nie tylko najlepiej nadają się kartony. Są solidne i wytrzymałe, przez co chronią przed uderzeniami, a jednocześnie na tyle miękkie, że nie naruszą dobytku. Każdą pojedynczą rzecz powinniśmy owinąć w papier, a dodatkowo jeszcze w folię bąbelkową. Folią można też wyłożyć dno kartonu, tak żeby się upewnić, że szklanki nie potłuką się przy kontakcie z podłożem.
Materiały niezbędne do pakowania powinniśmy – w miarę możliwości – zacząć gromadzić już na kilka miesięcy przed planowaną przeprowadzką. Dzięki temu unikniemy zbędnego zamieszania i przyspieszymy cały proces.

Wynajęcie firmy przeprowadzkowej

Rozwiązaniem na spakowanie i przewiezienie szklanych czy porcelanowych rzeczy jest... zatrudnienie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej. Ich przedstawiciele najlepiej nam doradzą, w jaki sposób zabezpieczyć wszystkie przedmioty, a do tego zadbają o to, by całe wyposażenie zostało dostarczone do drugiego punktu bez najmniejszego uszczerbku. Oczywiście wyszukując przedsiębiorstwa do przeprowadzki Zgierz, zwróćmy uwagę na to, czy firma cieszy się dobrymi opiniami. W ten sposób będziemy mieli gwarancję, że wszystko przebiegnie sprawnie, a my będziemy zadowoleni z poszczególnych usług.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.