RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Organizacja przeprowadzki – z firmą kontra samodzielnie.

Planujesz przeprowadzkę, lecz nie chcesz przepłacać za realizację usług? Decydujesz się zatem na to, by samodzielnie przewieźć meble, wyposażenie codziennego użytku i urządzenia elektroniczne? Trzeba przyznać, że to naprawdę odważne rozwiązanie, gdyż ilość niebezpiecznych sytuacji na drodze jest zatrważająca. Czasem wystarczy źle zabezpieczony element i nierówność w drodze, by dany przedmiot został uszkodzony. Czy warto ryzykować? Przekonajmy się.

Dziś zastanowimy się nad tym, które przeprowadzki są lepsze – realizowane samodzielnie, czy z pomocą specjalistów. Jako przykład posłuży nam trasa Łódź-Bieszczady, ponieważ w ostatnich latach zyskała ona na popularności. Sprawdźmy, co opłaca się bardziej.

Czas i koszty samodzielnej przeprowadzki
Szukasz oszczędności, więc wolisz zająć się wszystkim samodzielnie? W takim razie potrzebujesz pojemnego dostawczego auta, silnej osoby do pomocy (lub kilku, w przypadku ciężkich mebli), kilku dni i akcesoriów. Na liście drobiazgów znajdują się m.in. takie elementy jak:
- pasy zabezpieczające ładunek,
- kartony,
- folia bąbelkowa,
- taśma,
- nożyk do tapet/nożyczki,
- folia stretch,
- styropianowe wypełnienie do kartonów.

Do tego dolicz mnóstwo czasu na pakowanie, ładowanie, zabezpieczenie, przejazd do punktu docelowego, rozładunek i rozpakowanie. Jak widać, przeprowadzki w Bieszczady mogą być naprawdę czaso i pracochłonne. Dodatkowo ryzykujesz, że upuścisz karton lub źle zabezpieczysz go na trasę, co spowoduje uszkodzenia, za które nikt Ci nie zwróci pieniędzy.

Realizacja powierzona firmie – zalety i wady

Wypożyczenie pojazdu, ceny paliwa i akcesoriów oraz wynagrodzenie dla pomocnika to bez wątpienia spory wydatek. Ile zapłacisz za profesjonalną usługę firmy przeprowadzkowej? Nawet przy realizacji opcji premium (która obejmuje wszystkie ww. etapy), stosunkowo wyjdzie kilka procent więcej. Czy warto? Biorąc pod uwagę, że otrzymujesz zabezpieczenie mienia i możliwość wygodnej podróży, bez wątpienia tak!

W zależności od zapotrzebowania i budżetu możesz skorzystać z opcji:
- pakowania i magazynowania asortymentu standardowego oraz ponadgabarytowego,
- wnoszenia i wynoszenia mebli oraz wyposażenia ponadgabarytowego,
- bezpiecznego transportu międzymiastowego, lokalnego lub międzynarodowego,
- dostarczenia niezbędnych akcesoriów do pakowania (kartony, folie itp.).

Jak wybrać odpowiednią ekipę? W dobie internetu to naprawdę proste. Wystarczy znaleźć satysfakcjonującą ofertę w sieci i skontaktować się z nimi w celu ustalenia szczegółów. Świetnym przykładem jest firma Rutkowski Przeprowadzki. Bieszczady to kierunek, z którym poradzą sobie bez problemu.

Dlaczego akurat Rutkowski Przeprowadzki? Ponieważ współpraca z profesjonalistami wykorzystującymi wysokiej klasy narzędzia to czysta przyjemność. Ilość pozytywnych opinii od zadowolonych klientów powinna być dla Ciebie doskonałym dowodem na to, że jesteś w dobrych rękach.

Wiesz już wszystko na temat przeprowadzki? Bieszczady czekają na Ciebie! Skontaktuj się z firmą Rutkowski Przeprowadzki, ustal szczegóły współpracy, zabookuj bilet na pociąg lub autobus (lub zatankuj samochód) i ruszaj w trasę. Resztą zajmą się specjaliści.

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg
Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m
Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.