RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzka po studencku – krok po kroku.?

W życiu każdego studenta dochodzi do momentu wyprowadzki od rodziców. Rozpoczęcie nowego rozdziału może wiązać się z wieloma emocjami – i problemami. Jednym z nich jest właśnie przeprowadzka. W zależności od tego, dokąd wyprowadza się student, młody człowiek nadal potrzebuje wielu ważnych przedmiotów i mebli.

Rozpoczynający studia mają kilka wyjść do wyboru. Mogą wynająć miejsce w akademiku, osobną kawalerkę lub współwynajmować niewielkie mieszkanie. Przeprowadzki w Łodzi bardzo często wyglądają różnie, ze względu na to, iż wiele kamienic w centrum miasta jest remontowanych. Najczęściej mają one konieczne rzeczy, takie jak naczynia, a także meble czy sprzęty RTV. Co więc na pewno należy spakować?

Co student musi ze sobą zabrać?
Chociaż wiele zależy od lokalu, trzeba spakować przedmioty osobiste, takie jak sprzęt komputerowy czy rzeczy biurowe. Bardzo ważne są też swoje własne ręczniki, dwa komplety pościeli oraz przybory do zachowania higieny. Jeżeli mieszkamy w akademiku, to prawdopodobnie, że będziemy musieli dokupić kilka elementów. Jeżeli w wynajmowanym mieszkaniu nie ma biurka czy wygodnego fotela – takie meble również powinniśmy zabrać z rodzinnego domu.

Nie warto brać bardzo wielu rzeczy. W akademikach czy kawalerkach przestrzeń może być znacznie ograniczona. Warto jednak ograniczyć się do najważniejszych przedmiotów, bez których nie będziemy mogli normalnie funkcjonować.

Co z meblami?
Czasami zdarzają się bardzo tanie oferty wynajmu, na przykład w Łodzi. Mieszkanie jednak jest świeżo po remoncie i wymaga przywiezienia dodatkowo łóżka, stołu czy krzeseł. W takim przypadku dobrze jest zainwestować w nowe meble lub, jeżeli te w rodzinnym domu są w dobrym stanie, przewieźć już używane. Zatrudniona w tym celu firma przewozowa pomoże nam w bezpiecznym dostarczeniu ich pod wskazany adres. Nie zapomnijmy o ich dodatkowym zabezpieczeniu – na przykład za pomocą folii stretch. Unikniemy dzięki temu przybrudzenia czy zniszczenia dobytku młodego człowieka.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.