RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzki Łódź - przeprowadzka poza centrum – wady i zalety.

Mieszkanie w centrum miasta ma wiele zalet, jednak coraz więcej osób ceni sobie spokojniejszy tryb życia i wybiera cichsze dzielnice. Jakie są wady i zalety przeprowadzki?

Zalety przeprowadzki
Przeprowadzka poza centrum miasta ma wiele pozytywnych aspektów. Podmiejskie dzielnice zapewniają więcej spokoju i indywidualizmu. Cicha i klimatyczna okolica cechuje się większą ilością zieleni i terenów wypoczynkowych. Osiedla dysponują placami zabaw dla dzieci i miejscami do spacerów oraz aktywności fizycznej na świeżym powietrzu dla dorosłych. Mniejszy ruch uliczny zapewnia większe bezpieczeństwo i znacznie ogranicza poziom hałasu. Niewątpliwą zaletą jest ponadto znacznie łatwiejsze znalezienie miejsca parkingowego niż w centrum miasta. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób starszych oraz wszystkich zmęczonych gwarem centrum.

Wady przeprowadzki
Ucieczka z centrum miasta niesie za sobą także pewne niedogodności. Często są to dłuższe dojazdy do pracy oraz szkoły. Konieczne jest dowożenie dzieci na zajęcie dodatkowe. Zazwyczaj w centrum miasta skupiają się miejsca rozrywek, takie jak kina, teatry, restauracje oraz kluby. Dojazd do nich z dzielnic podmiejskich może być uciążliwy i zajmować sporo czasu. Nie jest więc to dobre rozwiązanie dla osób ceniących łatwy dostęp do rozrywek i miejsc użyteczności publicznej.

Jak zorganizować przeprowadzkę?
Przeprowadzka poza centrum może budzić niepokój, zwłaszcza gdy wymaga przewiezienia całego dobytku. Samodzielne pakowanie, rozkręcanie i załadunek oraz rozładunek mebli to spora operacja logistyczna. Wymaga także odpowiedniego pojazdu, siły fizycznej i czasu. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy. Daje to gwarancję, że nasze mienie dotrze na miejsce przeznaczenia w idealnym stanie. Czas przeprowadzki zostanie zredukowany do minimum. Unikniemy w ten sposób stresu i strat spowodowanych nieprawidłowym pakowaniem i transportem.

Przeprowadzka poza centrum ma wiele zalet, lecz warto przemyśleć jej wszystkie aspekty. Z pomocą profesjonalnej firmy odbędzie się ona sprawnie i szybko.


 PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.