RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzki z Łodzi w Bieszczady – ile kosztują usługi profesjonalistów?

Transport to usługa, na której nie warto oszczędzać. Nie należy również próbować na siłę organizować wszystkiego samodzielnie. Nie chcesz chyba doprowadzić do uszkodzenia ważnych dla Ciebie przedmiotów lub innych mało przyjemnych sytuacji. Skorzystaj zatem z pomocy profesjonalistów z umiejętnościami i narzędziami. Przygotowaliśmy krótki materiał, w którym znajdziesz informacje dotyczące kosztów realizacji usług i informacje, z czego one wynikają.
Koszt realizacji zlecenia – z czego wynika cena usługi?
Chcesz sprawdzić przybliżoną cenę przeprowadzki Bieszczady z Łodzi? Ceny za usługi i dodatki znajdziesz bezpośrednio na stronie Przeprowadzki-Lodz.pl. Jeśli potrzebujesz indywidualnej i dokładnej wyceny, zbierz niezbędne dane odnośnie lokalizacji, posiadanego mienia (w tym meble, ponadgabarytowe elementy wyposażenia, sprzęt elektroniczny i przybliżona ilość worków oraz kartonów). Specjaliści na tej podstawie zaprezentują Ci rozwiązanie, które powinno być zadowalające.

Według cennika znajdującego się na stronie Przeprowadzki-Lodz.pl i podanego przykładu, podstawowa realizacja z Łodzi do miejscowości oddalonej o 200 km, to ok. 1120 zł brutto. W cenie wliczone są jednak rozładunek i załadunek wykonywane przez dwóch pracowników z doświadczeniem i narzędziami. Co z dodatkowymi 200 kilometrami, które dzielą Łódź od Bieszczad? Koszt 1 kilometra to 2 zł brutto. Trasa wynosi więc ok. 400 km, co daje nam w sumie 1520 złotych brutto za całość transakcji.
Czy warto?
Wydaje Ci się, że ww. koszty organizacji przeprowadzki Bieszczady są wysokie? Zastanów się nad tym, ile pieniędzy musisz wydać na wypożyczenie auta dostawczego i niezbędnych akcesoriów na kilka dni. Do tego dochodzą koszty paliwa (w obydwie strony, co daje 800 km) i wynagrodzenie za pomoc w przeprowadzce. Wynajęcie auta dostawczego to koszt rzędu 300 złotych brutto za jeden dzień, a istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że nie uda Ci się zorganizować wszystkiego w tym czasie.

Musisz więc liczyć: jeden dzień na załadunek i trasę do punktu docelowego oraz drugi dzień na rozładunek i powrót. Sam koszt najmu samochodu wynosi zatem 600 złotych brutto. Dodatkowo średnio 200 złotych dla kogoś za pomoc, co daje 800 złotych. Dolicz do tego wyżywienie i ryzyko związane z samodzielną organizacją zadania. Kiedy podejmujesz decyzję, że przeprowadzki Bieszczady będą realizowane z pomocą fachowców z Przeprowadzki-Lodz.pl, otrzymujesz wsparcie z załadunkiem i rozładunkiem mienia. Ty możesz spokojnie przejechać trasę z punktu A do B autem osobom lub transportem publicznym bez obaw, że coś wydarzy się z Twoim dobytkiem. Jest on w dobrych rękach wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów.

Pamiętaj, że w ofercie firmy Przeprowadzki-Lodz.pl jest również opcja magazynowania transportowanych przedmiotów. Nie musisz więc obawiać się, że przeprowadzki Bieszczady będą chaotyczne. Możesz wszystko zaplanować i pozostawić sobie pewien zapas czasu, by Twój załadunek dotarł do punktu docelowego wtedy, gdy Ty będziesz już na niego czekać w nowym miejscu zamieszkania.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.