RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przewóz elektroniki w trakcie przeprowadzki – jak sobie poradzić z delikatnym sprzętem?

Nieistotne, czy chodzi o przeprowadzkę na drugi koniec Polski, czy inną część miasta – należy podejść do niej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zarówno meble, zastawa stołowa, szkło, jak i sprzęt elektroniczny nie są zaprojektowane z myślą o częstym transporcie. Należy więc na nie szczególnie uważać.

Jak zabezpieczyć elektronikę na czas przeprowadzki? Niezależnie, czy będzie to przewóz wyposażenia z Łodzi w Bieszczady, czy ze Śródmieścia na Bielany – sprawdź informacje, które pozwolą Ci chronić swój asortyment.

Zabezpiecz urządzenia w sposób profesjonalny i dokładny

Od czego zacząć? Od zebrania niezbędnych narzędzi. Na liście powinny znaleźć się m.in. takie komponenty jak:
- mocna taśma,
- miękka i delikatna pianka,
- folia bąbelkowa,
- nożyczki,
- folia stretch,
- nożyk do tapet.

Po co to wszystko? Dla zobrazowania ilości zagrożeń załóżmy, że chcesz przewieźć z punktu A do B telewizor. Przede wszystkim musi być on transportowany w pozycji stojącej. Nie możesz go jednak przewozić z podnóżkiem. Wszyscy producenci w instrukcjach zalecają odkręcenie tego elementu na czas przeprowadzki. Trzeba go zatem przypiąć pasami, które mogą powodować zarysowania matrycy lub pęknięcia obudowy z tworzywa sztucznego. Jeśli zostanie on zabezpieczony przy pomocy grubej warstwy gąbki lub folii bąbelkowej, ryzyko takiego uszkodzenia jest niemal wyeliminowane.

W jakim celu folia stretch? Nie tylko usztywnia ona cały pakunek, ale dodatkowo izoluje go przed szkodliwym oddziaływaniem otoczenia. Elektronika nie lubi wilgoci i źle znosi kontakt z płynami. Należy zatem chronić moduły i delikatne elementy układu przed stycznością z nimi. Folia stretch to tanie i efektywne rozwiązanie.

Jak widać, istnieją dużo lepsze sposoby zabezpieczenia delikatnych urządzeń multimedialnych na czas przeprowadzki w Bieszczady, niż znany i wciąż używany karton wypchany gazetami. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo miejsca. Umieścić więc w jednym aucie dostawczym więcej asortymentu i zoptymalizujesz zarówno koszty, jak i czas pakowania.

Wykorzystaj dostępną pomoc

Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z tym zadaniem? Masz zbyt dużo urządzeń elektrycznych i za mało czasu? Warto zastanowić się nad współpracą ze specjalistami z firmy Rutkowski Przeprowadzki. Dysponują oni w swojej ofercie usługami demontażu mebli i pakowania mienia, zabezpieczając je dodatkowo przed dalszą podróżą. Posiadają też ofertę sprzedaży lub wypożyczenia materiałów do pakowania. Nie musisz zatem martwić się kompletowaniem narzędzi.

Dlaczego akurat firma Rutkowski Przeprowadzki? Ponieważ może ona pochwalić się imponującymi referencjami klientów. Jeśli fachowcy dali radę zaspokoić potrzeby wielu wymagających interesantów, Twoje oczekiwania także spełnią. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów już dziś.

Wiesz już wszystko, jak chronić sprzęt na czas przeprowadzki? Bieszczady, Mazowsze, Tatry, czy Warszawa, Sopot i Kraków są tak samo wymagającym kierunkiem. Nie ryzykuj, że coś się stanie z Twoim sprzętem elektronicznym, skoro nie musisz. Zainwestuj w usługi ekspertów i ciesz się realizacją na najwyższym poziomie.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg
Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m
Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.