RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.



Strona główna » BLOG

Transport dokumentów – jak zachować porządek?

Transport dokumentów w czasie przeprowadzki lub konieczność dostarczenia ich do siedziby firmy w celu archiwizacji może nastręczać wielu problemów. Jak im zaradzić?

Jak bezpiecznie przewieźć dokumenty firmowe?
Transport dokumentów to operacja wymagająca zachowania bezpieczeństwa, dlatego powinna cechować się profesjonalizmem. Dokumenty nie mogą zostać zagubione ani trafić w niepowołane ręce. Należy je odpowiednio zabezpieczyć i zapakować w taki sposób, by nie uległy uszkodzeniu w czasie transportu i nie została zaburzona ich struktura ułożenia. Nie jest to łatwe zadanie, dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy. Dzięki doświadczeniu cała operacja przebiegnie sprawnie i nie będzie wymagała zaangażowania pracowników przedsiębiorstwa.

Profesjonalna pomoc
Transport dokumentów przez profesjonalną firmę stanowi gwarancję, że dotrą one we wskazane miejsce w idealnym porządku. Firma przygotuje plan całej operacji, tak, by nie zakłócać pracy przedsiębiorstwa. Zajmie się pakowaniem dokumentów do kartonów archiwizacyjnych, które zostaną odpowiednio zabezpieczone, oznakowane i załadowane w taki sposób, żeby zachować ustaloną topografię nowego archiwum. Dzięki temu nawet w czasie przeprowadzki możliwy będzie dostęp do dokumentów. Dodatkowo transport zostaje ubezpieczony na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?
Przewóz dokumentów przez profesjonalną firmę uwzględnia specyficzne potrzeby klienta. Może obejmować nawet demontaż, transport i montaż ciężkich sejfów firmowych. Do dokumentów cennych dla przedsiębiorstwa nie mają dostępu przypadkowe osoby, lecz profesjonaliści. Odpowiednie kompetencje pracowników zajmujących się ich przewozem gwarantują zrealizowanie wszystkich oczekiwań. Usługa może zostać zrealizowana o każdej porze, a firma dysponuje odpowiednimi materiałami do zapakowania i zabezpieczenia dokumentów. Na miejscu zawartość szybko zostanie więc ułożona na właściwych miejscach.

Kluczem do zachowania porządku w przewożeniu dokumentów jest ich profesjonalne zapakowanie i załadunek. Doskonałe zorganizowanie i realizowanie transportu według ustalonego wcześniej planu nie zakłóca pracy przedsiębiorstwa.

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.