RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Transport Łódź - Firma transportowa, czy wynajem samochodu dostawczego – co opłaca się bardziej?.

Przeprowadzka lub przewiezienie pojedynczych mebli wymaga zorganizowania odpowiedniego transportu. Lepiej zdecydować się na wynajęcie samochodu dostawczego, czy może korzystniejsze będzie skorzystanie z pomocy firmy transportowej?

Wynajem samochodu
Planując przeprowadzkę lub zakup mebli mamy do wyboru wynajęcie samochodu dostawczego lub skorzystanie z usług firmy transportowej, która zajmie się kompleksowo naszym ładunkiem. Wynajęcie samochodu nie rozwiązuje jednak wszystkich problemów związanych z transportem. Konieczne jest znalezienie pomocników, którzy pomogą spakować i wynieść dobytek oraz go załadować. Po przewiezieniu na miejsce trzeba go wnieść do domu, rozpakować i poustawiać. Jeżeli nie dysponujemy gronem silnych przyjaciół, musimy liczyć się z dodatkowymi kosztami. Brak specjalistycznych narzędzi i doświadczenia może skutkować uszkodzeniem ładunku, a także klatki schodowej oraz innych elementów architektury. W takim przypadku będziemy zmuszeni zrekompensować powstałe szkody.

Firma transportowa
Decydując się na skorzystanie z firmy transportowej zajmującej się przeprowadzkami, mamy pewność, że zajmie się ona kompleksowo nie tylko transportem, ale także całą operacją przeprowadzki. Nie musimy samodzielnie poszukiwać kartonów i materiałów, ani samodzielnie zajmować się pakowaniem. Firma zajmie się bezpiecznym wyniesieniem dobytku i jego transportem. Na miejscu rozpakuje i ustawi sprzęty. Zajmie się opróżnieniem mieszkania z niepotrzebnych przedmiotów i odstawi je do utylizacji. Nawet meble o dużych gabarytach oraz cenne przedmioty dotrą bezpiecznie we wskazane miejsce. Zatrudnieni fachowcy mają duże doświadczenie i dysponują narzędziami zapewniającymi bezpieczny transport.

Co wybrać?
Specjalistyczny transport to rozwiązanie wygodne i bezpieczne. Nie musimy sami zajmować się problemami związanymi z przeprowadzką lub przewozem zakupionego sprzętu. Firma zagwarantuje nam bezpieczne dostarczenie nawet najbardziej nietypowego ładunku na miejsce. Przy niewielkiej ilości rzeczy lub przewozie zakupionego pojedynczego mebelka lub sprzętu AGD możemy liczyć na korzystne rabaty cenowe. Wybór firmy transportowej, specjalizującej się w przeprowadzkach zapewni nam komfort i uchroni przed nieprzewidzianymi wcześniej dodatkowymi kosztami.
Zastanawiając się, co bardziej się opłaca, warto przemyśleć wszystkie problemy, jakie wiążą się z transportem dobytku. Z firmą transportową możemy uniknąć wielu z nich.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.