RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Wyjazd za granicę – jak się szybko przeprowadzić?

Czasami musimy opuścić kraj, w którym się urodziliśmy i wychowaliśmy, z wielu względów. Często jest to wyjazd za przysłowiowym chlebem lub narzucona z góry zmiana miejsca pracy. Wiele osób korzysta z uroków pracy zdalnej i wyjeżdża do innego kraju, zarabiając na swojej pasji lub umiejętnościach. Jakakolwiek byłaby to przyczyna, wyjazd za granicę i przeprowadzkę międzynarodową należy dokładnie zaplanować.

Jest to trudniejsze, ale nie niemożliwe do realizacji przedsięwzięcie. Bardzo ważna jest nie tylko doskonała organizacja, ale i pomoc profesjonalnej, wyspecjalizowanej w przeprowadzkach między krajami firmy przewozowej. Jak to wszystko zacząć, skończyć i nie zwariować?

Zastanów się, co zabrać, a co zostawić
Może być tak, że opuszczasz dom, który zostanie wynajęty, na przykład dalszej rodzinie czy przyjaciołom. W takim wypadku zostaw większe rzeczy, które podczas przeprowadzki mogłyby sprawić problemy. Jakie to rzeczy? Przede wszystkim ciężkie meble, które wymagają dodatkowego zabezpieczenia; kruche przedmioty, takie jak lustra, szklane blaty czy spora ilość ceramiki, porcelany. Jeżeli masz taką możliwość, zostaw to na strychu lub w piwnicy, pod warunkiem odpowiedniego sposobu przechowywania. Nie pozwól, by do pudeł wdała się na przykład wilgoć oraz pleśń.

Plan przeprowadzki – bardzo konieczny!
Przeprowadzki międzynarodowe Łódź, przeprowadzki międzynarodowe Warszawa – najważniejsze w nich jest to, aby się odpowiednio spakować. Koniecznie podczas chowania wybranych do przeprowadzki przedmiotów, uzupełniaj na bieżąco listę według pomieszczeń. Nie oznaczaj pudeł tylko napisem: KUCHNIA, ale dodaj szczegóły, na przykład: ŁAZIENKA – RZECZY DO HIGIENY. Rzeczy najbardziej potrzebne, jak szczoteczki czy kubki, pozostaw pod ręką, aż do samego przyjazdu ekipy z firmy przeprowadzkowej. W razie potrzeby będziesz mógł łatwo i szybko z nich skorzystać, nie przekopując się przez ogromne ilości paczek. W ten sposób nie zwariujesz, szykując się do jednej z ważniejszych zmian w swoim życiu.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.