RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » Porady

PORADNIK PRZEPROWADZKOWY

NASZE PORADY

Jak bezpiecznie przetransportować rośliny?

Rośliny doniczkowe są bardzo istotnym elementem dekoracyjnym każdego domu. Jeśli więc po przeprowadzce w nowe miejsce wciąż chcemy cieszyć się swoimi ulubionymi kwiatami, odpowiednio zadbajmy o nie przed i w trakcie transportu.

Jak przygotować się do przeprowadzki biura?

Relokacja firmy lub instytucji jest procesem wymagającym perfekcyjnego przygotowania. To od organizacji pracy nad przeprowadzka zależy, jak długo będzie ona trwała i jak szybko firma zacznie ponownie normalnie funkcjonować w nowej siedzibie.

Jak zapakować talerze, szklanki i inne łatwo tłukące się przedmioty?

Zapakowanie szklanych lub porcelanowych przedmiotów to jedno z najbardziej czasochłonnych zadań przeprowadzkowych. Nie jest to proces skomplikowany, jednak wymaga cierpliwości i zastosowania odpowiednich materiałów zabezpieczających.

W co zapakować odzież, jak zdemontować meble i zabezpieczyć sprzęt elektroniczny?

Każda przeprowadzka z pewnością okaże się łatwiejsza, gdy skorzystamy z kliku cennych porad. Są to błahostki, które pozwalają jednak zmniejszyć koszt przeprowadzki i łatwiej uporać się z poprzeprowadzkowym zamieszaniem.


1   2   następna strona  

OFERTA

Transport pianin

Sprawdź naszą pełną ofertę - realizujemy zarówno usługi przeprowadzkowe jak i transportowe dla klientów indywidualnych oraz firm

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
przeprowadzki@przeprowadzki-lodz.pl
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.