RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » Porady

PORADNIK PRZEPROWADZKOWY

NASZE PORADY

Do każdej przeprowadzki, nawet tej najdrobniejszej, warto się odpowiednio przygotować. Nie jest to jednak łatwe zadanie, zwłaszcza dla osób, które po raz pierwszy planują relokację mieszkania lub biura. Organizacja przeprowadzki wiąże się zazwyczaj z koniecznością spakowania swojego mienia oraz przygotowania do transportu np. sprzętu RTV czy AGD. Jak to zrobić? Prostych lecz niezwykle istotnych rad udzielają specjaliści z firmy Rutkowski Przeprowadzki. .

Jak spakować rzeczy do kartonów?

Nawet najmniejsza przeprowadzka z pewnością nie obejdzie się bez konieczności spakowania choćby jednego kartonu. Decydując się na samodzielne pakowanie swoich rzeczy, warto pamiętać o kilku istotnych zasadach.

Pakowanie – samemu czy z ekipą?

Z pewnością każda przeprowadzająca się osoba stoi przed następującym dylematem – czy spakować się samodzielnie, czy może skorzystać z pomocy specjalnej ekipy przeprowadzkowej. Koniecznie należy rozważyć wszystkie za i przeciw każdego z tych rozwiązań.

Jak zaplanować przeprowadzkę i wybrać firmę przeprowadzkową?

Przeprowadzka, jako duży projekt logistyczny, wymaga odpowiedniego zaplanowania. Do tego jaką ekipę przeprowadzkową wynajmiemy i na kiedy ustalimy termin transportu, w dużej mierze zależy powodzenie całego przedsięwzięcia.

Przygotowanie do transportu lodówki lub zamrażarki

Niektóre sprzęty domowe jest zdecydowanie trudniej przetransportować, niż inne. Szczególnie kłopotliwe okazują się np. lodówki i zamrażarki. Warto więc zapoznać się z cennymi wskazówkami ekspertów, by nie zapomnieć o najistotniejszych kwestiach.


1   2   następna strona  

OFERTA

Transport pianin

Sprawdź naszą pełną ofertę - realizujemy zarówno usługi przeprowadzkowe jak i transportowe dla klientów indywidualnych oraz firm

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.