RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » Porady » Pakowanie - samemu czy z ekipą?

PORADNIK PRZEPROWADZKOWY

PAKOWANIE – SAMEMU CZY Z EKIPĄ?

Samodzielne pakowanie się ma swoje wady i zalety. Podstawowym plusem jest to, że zaoszczędzimy pieniądze, które musielibyśmy zapłacić ekipie przeprowadzkowej. Jeśli komuś zależy więc na jak najtańszej przeprowadzce, powinien spakować się we własnym zakresie. Dodatkowo, jeśli kartony zapakujemy i podpiszemy sami, łatwiej będzie nam znaleźć umieszczone w nich rzeczy. W kartonie „Ubrania z garderoby” znajdować mogą się bowiem zarówno grube swetry zimowe, jak i letnie sukienki pani domu.

Wadą samodzielnego pakowania się jest przede wszystkim jego czasochłonność. Niewprawione osoby będą musiały poświęcić na tę czynność zdecydowanie więcej czasu, fachowcy zrobią to krócej. Ponadto, co również jest bardzo istotne, skorzystanie z pomocy ekipy pakującej pozwoli nam uniknąć kilku istotnych błędów. Będziemy mieli pewność, że cały nasz dobytek bezpiecznie dotrze na miejsce rozładunku. Jest to wyjątkowo istotne, gdy posiadamy dużo szklanych lub kruchych przedmiotów. Wystarczy zapomnieć o odpowiednim zabezpieczeniu z folii bąbelkowej, by z ulubionego kompletu szklanek zostały tylko kawałki szkła.

Folie zabezpieczające

Podstawowe materiały do pakowania i zabezpieczenia mebli oraz sprzętu przed przeprowadzką: kartony z tektury pięciowarstwowej, taśma klejąca oraz filie stretch.

Rozważając więc możliwe spakowania się, wybór zależy przede wszystkim od zasobności naszego portfela i tego, czego aktualnie oczekujemy. Osoby zapracowane z pewnością skorzystają z pomocy ekipy przeprowadzkowej, która jest w stanie szybko i kompleksowo wykonać każdą przeprowadzkę. Jednak jeśli ktoś jest bardzo dokładny i skrupulatny, prawdopodobnie będzie chciał samodzielnie dopilnować tego, by wszystkie kartony były szczegółowo podpisane i posegregowane.

Sprawdź inne porady:

OFERTA

Transport pianin

Sprawdź naszą pełną ofertę - realizujemy zarówno usługi przeprowadzkowe jak i transportowe dla klientów indywidualnych oraz firm

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
przeprowadzki@przeprowadzki-lodz.pl
42 659 01 17 501 781 201