RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » Mapa zdjęć

MAPA ZDJĘĆ

RUTKOWSKI PRZEPROWADZKI

Firma Rutkowski Przeprowadzki wykonuje kompleksowe i profesjonalne przeprowadzki w regionie łódzkim - dlatego też przedstawiamy Państwu mapę zdjęć wykonanych podczas realizacji, aby ułatwić Państwu zapoznanie się ze specyfiką naszej pracy oraz jakością wykonywanych usług - zwłaszcza wytycznych jakościowych dotyczących bezpieczeństwa transportu.

Przeprowadzki ŁódźMercedes ATEGO 818. Ponad 50 m3 pojemności. Idealny samochód do kompleksowej przeprowadzki biura czy domu. W firmie od 2010 roku. W tym czasie samochód brał udział w ponad 100 przeprowadzkach, cechując się przede wszystkim pakownością oraz bezpieczeństwem przewożonego mienia. Samochód brał udział w realizachach dla GetinBanku czy Łódzkiego oddziału IPN

przeprowadzki firm łódź przeprowadzki mieszkań łódźMercedes ATEGO 818. Widok na kontener, oraz jego wnętrze. Kontener przystosowany jest do przeprowadzek - posiada okładzinę zabezpieczającą na ścianach kontenera i drewnianą podłogę oraz liczne zaczepy do mocowania mebli pasami. Idealny do realizacji kompleksowych przeprowadzek.

przeprowadzki łódźMercedes Sprinter 413. Małe zwrotne miejskie auto dostawcze z pojemnym kontenerem o pojemności 20 m3. Samochód którym nasza ekipa realizuje przeprowadzki lokalne, małe relokacje mieszkań oraz transport sprzetu AGD. Wykorzystywany jest również do transportu pianin.

przeprowadzki łódź przeprowadzki w ŁodziMercedes Sprinter 413 - widok na kontener oraz wnętrze. Również ten samochód posiada wnętrze kontenera przystosowane do transportu mebli.

przeprowadzki łódźVolkswagen LT35 - auto przeprowadzkowe z pojemnym kontenerem o pojemności 21 m3. Samochód którym nasza ekipa realizuje przeprowadzki lokalne, małe relokacje mieszkań oraz transport sprzetu AGD. Wykorzystywany jest również do transportu pianin.

Samochód do przeprowadzki Przeprowadzka LodzVolkswagen LT35 - widok na kontener. Samochód przystosowany do małych i średnich przeprowadzek mieszkań. Obsługuje również transport sprzętu AGD i RTV.

Przeprowadzki Łódź - Rutkowski Przeprowadzka LodzSamochody przeprowadzkowe firmy Rutkowski Przeprowadzki w oczekiwaniu na załadunek.

Przeprowadzki w Łodzi Przeprowadzka ŁódźSamochody firmy Rutkowski Przeprowadzki podczas relizowania usług relokacyjnych dla klientów.

Przeprowadzki ŁódźMercedes Atego 818 - flagowe auto cieżarowe firmy Rutkowski Przeprowadzki z pojemnym kontenerem o pojemności 50 m3. Samochód do zadań specjalnych, wraz z IVECO Tector stanowią o sile i rozmachu realizacji naszej firmy.

Przeprowadzki ŁódźMercedes Atego 818 - flagowe auto cieżarowe firmy Rutkowski Przeprowadzki podczas realizacji przeprowadzki biura dla jednego z korporacyjnych klientów w Łodzi.

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.