RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » Flota

FLOTA

RUTKOWSKIEGO

Flota naszej firmy składa się z profesjonalnie oflagowanych samochodów ciężarowych o różnych wymiarach i ładowności. Są to nowoczesne i niezawodne pojazdy , które gwarantują bezpieczny transport każdego rodzaju ładunku. Wszystkie oferowane przez nas samochody posiadają zabudowę kontenerową. Ponadto wyposażone są w są w sprzęt niezbędny do zabezpieczenia mienia w trakcie przewozu (koce izolujące, pasy mocujące) oraz system nawigacji umożliwiający łatwe i szybkie dotarcie na miejsce przeznaczenia. Dzięki różnym wymiarom kontenerów jesteśmy w stanie dostosować gabaryty samochodu do indywidualnych potrzeb przeprowadzkowych klienta. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem i galerią zdjęć naszych aut.

Mercedes ATEGO 818

Pojemność: 45 m3

Wymiary kontenera: 7,20m dł/2,45m szer/2,45m wys
Rodzaj:kontener

Samochód idealny do dużych przeprowadzek, takich jak relokacja firmy, biura, instytucji, wielopokojowego mieszkania lub domu. Dzięki pojemnemu kontenerowi jest w stanie zmieścić i przetransportować duży ładunek za jednym razem, skracając tym samym czas wykonania usługi.

Volkswagen LT 35

Pojemność: 21 m3
Wymiary kontenera: 4,25m dł/2,22m szer/2,21m wys
Rodzaj: kontener

Standardowy samochód przeprowadzkowy. Doskonale nadaje się do transportu mebli, sprzętu AGD, sejfów oraz pianin. Dzięki swoim gabarytom jest w stanie swobodnie podjechać pod klatkę, wjechać w bramę czy przejechać wąską osiedlową uliczką. Sprawdza się zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na dalekich trasach zagranicznych.


Mercedes Sprinter 413

Pojemność: 20 m3
Wymiary kontenera: 4,20m dł/2,15m szer/2,30m wys
Rodzaj:kontener

Ekonomiczny i pojemny samochód przeznaczony do standardowych zleceń przeprowadzkowych. Jego kontener bez trudu pomieści meble z mieszkania czy niewielkiego biura. Gabarytowo zbliżony do Volkswagena LT, również doskonale spisuje się podczas jazdy po zatłoczonym mieście.


Iveco EuroCargo Tector 120E28

Pojemność: 47 m3

Wymiary kontenera: 7,80m dł/2,45m szer/2,45m wys
Rodzaj:kontener z windą

Samochód przystosowoany do przeprowadzek międzynarodowych oraz dużych relokacji, zwłaszcza firm a także maszyn przemysłowych. Pojemny i wyjątkowo długi kontener jest w stanie zmieścić i przetransportować zarówno ciężki jak i ponadgabarytowy rozmiarowo ładunek. Dodatkowym atutem tego samochodu jest winda, pozwalająca na załadunek materiałów o wadze do 600 kg.

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

OFERTA

Transport pianin

Sprawdź naszą pełną ofertę - realizujemy zarówno usługi przeprowadzkowe jak i transportowe dla klientów indywidualnych oraz firm