RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » O firmie

O FIRMIE

RUTKOWSKI PRZEPROWADZKI

Firma Rutkowski Przeprowadzki działa w branży przeprowadzkowej oraz transportu samochodowego od ponad 20 lat. Początkowo byliśmy niewielkim przedsiębiorstwem zajmującym się usługami transportowymi. Z roku na rok rozszerzaliśmy jednak profil działalności, by ostatecznie skoncentrować się na świadczeniu kompleksowych usług przeprowadzkowych. Obecnie wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju oraz poza jego granicami, a naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i duże i powszechnie znane firmy prywatne oraz instytucje państwowe.

Lata doświadczenia pozwoliły nam na zdobycie niezbędnej wiedzy i szczegółowe zapoznanie się ze specyfiką branży. Przez ten czas wypracowaliśmy sobie mocną pozycję na rynku i zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów. Dzięki wieloletniej pracy jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, oferując pełen profesjonalizm, doskonałe zorganizowanie i wyjątkową rzetelność świadczonych usług. Pewna, solidna i zgrana kadra oraz rozwinięte zaplecze techniczne gwarantują wykonanie każdej przeprowadzki na najwyższym światowym poziomie.

Siłą naszej firmy jest nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Dla Państwa przewieziemy każdy towar, w każde miejsce i o każdej porze. To Państwa potrzeby skłaniają nas bowiem do poszukiwania nowych rozwiązań. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, zapraszamy więc do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201