RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

POCZYTAJ NASZ BLOG

 • Przeprowadzka po studencku – krok po kroku.

  W życiu każdego studenta dochodzi do momentu wyprowadzki od rodziców. Rozpoczęcie nowego rozdziału może wiązać się z wieloma emocjami – i problemami. Jednym z nich jest właśnie przeprowadzka. W zależności od tego, dokąd wyprowadza się student, młody człowiek nadal potrzebuje wielu ważnych przedmiotów i mebli... Czytaj więcej »

 • Wyjazd za granicę – jak się szybko przeprowadzić?

  Czasami musimy opuścić kraj, w którym się urodziliśmy i wychowaliśmy, z wielu względów. Często jest to wyjazd za przysłowiowym chlebem lub narzucona z góry zmiana miejsca pracy. Wiele osób korzysta z uroków pracy zdalnej i wyjeżdża do innego kraju, zarabiając na swojej pasji lub umiejętnościach. Jakakolwiek byłaby to przyczyna, wyjazd za granicę i przeprowadzkę międzynarodową należy dokładnie zaplanować... Czytaj więcej »

 • Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

  Przeprowadzka może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli mamy do spakowania cały swój majątek gromadzony od lat. Jeśli nie macie wystarczającej ilości czasu lub przeraża was wizja pakowania i rozmontowania mebli warto pomyśleć o zatrudnieniu do tego celu profesjonalistów... Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka nie musi być stresująca.

  Przeprowadzki to podobno jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu, a w szczególności przeprowadzka domu gdzie jest dużo więcej rzeczy do spakowania i przetransportowania. Aby przebiegła sprawnie i bezboleśnie należy ją wcześniej odpowiednie zaplanować... Czytaj więcej »

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
przeprowadzki@przeprowadzki-lodz.pl
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.