RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

POCZYTAJ NASZ BLOG

 • Transport dokumentów – jak zachować porządek?

  Transport dokumentów w czasie przeprowadzki lub konieczność dostarczenia ich do siedziby firmy w celu archiwizacji może nastręczać wielu problemów. Jak im zaradzić? Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka firmy.

  Przeprowadzka firmy to ogromne wyzwanie, wymagające dobrej organizacji. Jak przewieźć w nowe miejsce sprzęty, maszyny, urządzenia elektroniczne oraz dokumenty? Czytaj więcej »

 • Transport rzeczy delikatnych, jak je zabezpieczyć?

  Przeprowadzka kojarzy się zazwyczaj z koniecznością przenoszenia oraz transportu ciężkich i dużych mebli. Jednak znacznie więcej problemów może sprawić pakowanie delikatnych przedmiotów. Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka poza centrum – wady i zalety.

  Mieszkanie w centrum miasta ma wiele zalet, jednak coraz więcej osób ceni sobie spokojniejszy tryb życia i wybiera cichsze dzielnice. Jakie są wady i zalety przeprowadzki? Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka na 3 miesiące – czy to się opłaca?

  Przeprowadzka to najczęściej wydarzenie związane ze zmianą miejsca zamieszkania na długi czas. Zdarzają się jednak sytuacje, że w nowym miejscu będziemy mieszkać tylko 3 miesiące. Czy jest to opłacalne rozwiązanie? Czytaj więcej »

 • Firma transportowa, czy wynajem samochodu dostawczego – co opłaca się bardziej?

  Przeprowadzka lub przewiezienie pojedynczych mebli wymaga zorganizowania odpowiedniego transportu. Lepiej zdecydować się na wynajęcie samochodu dostawczego, czy może korzystniejsze będzie skorzystanie z pomocy firmy transportowej? Czytaj więcej »

 • Przeprowadzki w Łodzi.

  Masz firmę i zamierzasz przenieść siedzibę na drugi koniec Łodzi lub do innego miasta? Rutkowski przeprowadzki, oferują taką usługę. Nasza firma, posiada własną flotę zróżnicowanych samochodów, dzięki czemu jesteśmy w stanie bezpiecznie przetransportować od małego biura po dużą firmę. Czytaj więcej »

 • Potrzebujesz samochodu do trasportu?

  Potrzebujesz samochodu, aby przewieźć firmę z punktu A do punktu B? A może przeprowadzasz się i potrzebujesz przewieźć swój dobytek? Rutkowski przeprowadzki, posiada swoją flotę, która przewiezie bezpiecznie wszystko na życzenie klienta. Czytaj więcej »

 • Przeprowadzki z meblami, czyli ponadgabarytowy ładunek.

  Zastanawiasz się, jak poradzić sobie ze swoim dobytkiem w trakcie przeprowadzki? O ile transport kartonów z książkami, odzieżą, rzeczami osobistymi, a nawet ze szkłem (np. talerzami i szklankami), nie jest wybitnie skomplikowany i wszystko skłania się ku delikatności, o tyle największy problem może pojawić się w momencie przewozy ładunków ponadgabarytowych. Sprawdź kilka naszych wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać wszystkie problemy z tym związane. Czytaj więcej »

 • Pozbądź się problemu i skorzystaj z likwidacji mieszkań w Łodzi.

  Kupujesz mieszkanie do remontu lub stajesz się właścicielem domu na drodze spadku? Niestety, w wielu przypadkach trzeba pozbyć się przedmiotów, których właścicielami są poprzedni lokatorzy. Nie jest to proste, gdyż utylizacja zajmuje mnóstwo czasu, nerwów, a nawet pieniędzy. Warto więc zastanowić się nad tym, czy jest sposób na to, by ktoś nam w tym pomógł i jeśli tak, to co należy zrobić. Czytaj więcej »

 • Jak nie przeprowadzać się sentymentalnie?

  Przeprowadzki teoretycznie nie powinny być dla nas trudne. Wystarczy przewieźć meble i przedmioty codziennego użytku z punktu A do B. Ludzie są jednak sentymentalni i przywiązują się nie tylko do innych osób lub zwierząt, ale także do rzeczy i miejsc. Jeśli mieszkaliśmy w danym mieszkaniu lub domu przez kilka lat i wiążemy z nim wiele wspomnień (zarówno tych przyjemnych, jak i przykrych), ciężko przeprowadzić się z dnia na dzień. Czytaj więcej »

 • Likwidacja mieszkań – co to jest i jak się do tego przygotować?

  Co to jest likwidacja mieszkań Łódź? Z taką usługą możemy spotkać się na stronie firmy Przeprowadzki-Lodz.pl. Trzeba przyznać otwarcie, że niewiele osób miało styczność z takim terminem, chociaż jest on coraz popularniejszy wśród Polaków. Czytaj więcej »

 • Przeprowadzki z Łodzi w Bieszczady – ile kosztują usługi profesjonalistów?

  Transport to usługa, na której nie warto oszczędzać. Nie należy również próbować na siłę organizować wszystkiego samodzielnie. Nie chcesz chyba doprowadzić do uszkodzenia ważnych dla Ciebie przedmiotów lub innych mało przyjemnych sytuacji. Czytaj więcej »

 • 3 rzeczy świadczące o profesjonalizmie firmy przeprowadzkowej.

  Płacę i wymagam – to jedno z najpopularniejszych zdań wypowiadanych przez klientów. Niemal każdy inwestując w usługi lub produkty oczekuje zadowalającej jakości w rozsądnej cenie. Czasem jednak koszt realizacji wynika z dbałości o detale, czy z zastosowania droższych narzędzi. Czytaj więcej »

 • Przeprowadzki w zimie – jak radzić sobie z trudnymi warunkami?

  Emocje towarzyszące uczestnikom przeprowadzki mogą być spotęgowane przez okres, w którym będzie ona realizowana. Gdy temperatury są wysokie, a dni słoneczne i stosunkowo długie, mniej przejmujemy się dyskomfortem lub bezpieczeństwem wyposażenia podczas przenoszenia i przewozu. Czytaj więcej »

 • Przewóz delikatnych przedmiotów – zabezpiecz je we właściwy sposób?

  Większość osób obawia się transportu mebli – zwłaszcza gdy nie można ich rozmontować. Zapominają oni jednak o problemach z delikatnym asortymentem, do którego zaliczamy m.in. porcelanę, lustra, czy obrazy. Jak radzić sobie z nimi podczas przewozu do nowego miejsca zamieszkania? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat zabezpieczeń komponentów. Czytaj więcej »

 • Jak ułatwić sobie przeprowadzki? Kierunek Bieszczady.

  Stresujesz się przed przeprowadzką? Nerwy nie ułatwiają planowania, pakowania i organizacji całego przedsięwzięcia. Nie przejmuj się. Strach przed nieznanym jest niczym nieuzasadniony, a przy obecnych możliwościach przeprowadzki są o wiele prostsze i tańsze, niż pozornie mogą się wydawać. Czytaj więcej »

 • Wszystko, co musisz wiedzieć na temat przeprowadzek.

  Wydaje Ci się, że przeprowadzki są proste? Prawdopodobnie nigdy tego nie robiłeś/aś. Każda migracja jest inna, wiąże się z dużymi emocjami i trzeba pamiętać o pozornie mało istotnych rzeczach. Należy więc podejść do tematu odpowiedzialnie i zrobić porządny research przed podjęciem pierwszych działań. Czytaj więcej »

 • Przewóz elektroniki w trakcie przeprowadzki – jak sobie poradzić?

  Nieistotne, czy chodzi o przeprowadzkę na drugi koniec Polski, czy inną część miasta – należy podejść do niej z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Zarówno meble, zastawa stołowa, szkło, jak i sprzęt elektroniczny nie są zaprojektowane z myślą o częstym transporcie. Należy więc na nie szczególnie uważać. Czytaj więcej »

 • Organizacja przeprowadzki – z firmą kontra samodzielnie.

  Planujesz przeprowadzkę, lecz nie chcesz przepłacać za realizację usług? Decydujesz się zatem na to, by samodzielnie przewieźć meble, wyposażenie codziennego użytku i urządzenia elektroniczne? Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka – ile to kosztuje?

  Na przeprowadzkę składa się wiele czynności, wśród których możemy wyróżnić pakowanie, przenoszenie, przewożenie oraz montaż. Cały proces, jeżeli nie zostanie odpowiednio zorganizowany, jest w stanie pochłonąć bardzo wiele czasu oraz energii. Czytaj więcej »

 • Akcesoria niezbędne do udanej przeprowadzki

  Podczas przeprowadzek kluczowym i nieodzownym elementem są wszelakie akcesoria, które pomogą spakować, zabezpieczyć i bezpiecznie przewieźć towar. Nie jest ich wiele, jednak ich poprawne wykorzystanie ułatwi cały proces. Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka – jak spakować książki?

  Przeprowadzka to dla wielu z nas bardzo stresujące wydarzenie. Dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy nasz dobytek, który ma zostać przewieziony do nowego miejsca, to nie tylko podstawowe artykuły codziennego użytku, ale także rzeczy, które bardzo lubimy. Czytaj więcej »

 • 3 zasady udanej przeprowadzki.

  Aby przeprowadzka nie okazała się prawdziwym utrapieniem, dobrym rozwiązaniem jest odpowiednie zaplanowanie takiego wydarzenia i to z dużym wyprzedzeniem. Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka – jak zapakować szkło i inne kruche przedmioty?

  Przeprowadzka do nowego miejsca wiąże się przede wszystkim z jednym: pakowanie. Nawet jeśli nie zabieramy ze sobą tony ubrań czy innych pamiątek, to i tak musimy zadbać o to, by rzeczy zostały bezpiecznie przetransportowane. Czytaj więcej »

 • Czego powinniśmy dopilnować, zanim przeprowadzimy się za granicę?

  Coraz więcej Polaków decyduje się na wyjazd do innego kraju – powodem jest zazwyczaj nowa, lepsza praca, możliwość studiowania wymarzonego kierunku, związek z osobą innej narodowości lub po prostu chęć zmiany otoczenia. Taka ... Czytaj więcej »

 • Czy warto przeprowadzić się do innego kraju w poszukiwaniu pracy?

  Od lat popularne są wyjazdy za granicę motywowane łatwym zarobkiem. Rzeczywiście w sytuacji, kiedy trudno nam znaleźć dobrą pracę w Polsce, możemy rozważyć przeprowadzkę do innego kraju. Jakie jednak korzyści i niedogodności wiążą się z takim rozwiązaniem?... Czytaj więcej »

 • Jak spakować ubrania podczas przeprowadzki?

  Nie da się ukryć, że bardzo często podczas przeprowadzki najwięcej czasu spędzamy na spakowaniu wszystkich ubrań. Tych przez lata możemy zgromadzić bardzo wiele, a dużo miejsca zajmują już same kurtki zimowe czy buty. Jak w takim razie skutecznie i bezpiecznie zapakować odzież?... Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka po studencku – krok po kroku.

  W życiu każdego studenta dochodzi do momentu wyprowadzki od rodziców. Rozpoczęcie nowego rozdziału może wiązać się z wieloma emocjami – i problemami. Jednym z nich jest właśnie przeprowadzka. W zależności od tego, dokąd wyprowadza się student, młody człowiek nadal potrzebuje wielu ważnych przedmiotów i mebli... Czytaj więcej »

 • Wyjazd za granicę – jak się szybko przeprowadzić?

  Czasami musimy opuścić kraj, w którym się urodziliśmy i wychowaliśmy, z wielu względów. Często jest to wyjazd za przysłowiowym chlebem lub narzucona z góry zmiana miejsca pracy. Wiele osób korzysta z uroków pracy zdalnej i wyjeżdża do innego kraju, zarabiając na swojej pasji lub umiejętnościach. Jakakolwiek byłaby to przyczyna, wyjazd za granicę i przeprowadzkę międzynarodową należy dokładnie zaplanować... Czytaj więcej »

 • Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

  Przeprowadzka może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli mamy do spakowania cały swój majątek gromadzony od lat. Jeśli nie macie wystarczającej ilości czasu lub przeraża was wizja pakowania i rozmontowania mebli warto pomyśleć o zatrudnieniu do tego celu profesjonalistów... Czytaj więcej »

 • Przeprowadzka nie musi być stresująca.

  Przeprowadzki to podobno jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu, a w szczególności przeprowadzka domu gdzie jest dużo więcej rzeczy do spakowania i przetransportowania. Aby przebiegła sprawnie i bezboleśnie należy ją wcześniej odpowiednie zaplanować... Czytaj więcej »

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.