RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Jak ułatwić sobie przeprowadzki? Kierunek Bieszczady.

Stresujesz się przed przeprowadzką? Nerwy nie ułatwiają planowania, pakowania i organizacji całego przedsięwzięcia. Nie przejmuj się. Strach przed nieznanym jest niczym nieuzasadniony, a przy obecnych możliwościach przeprowadzki są o wiele prostsze i tańsze, niż pozornie mogą się wydawać.

Jak ułatwić sobie przeprowadzki? Bieszczady, Mazury lub miejscowości nadmorskie są na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, że odległość nie ma znaczenia, gdy podejdziesz do wszystkiego spokojnie i skorzystasz z pomocy doświadczonych specjalistów.
Spakuj wszystko wcześniej i odpocznij
Pośpiech to najgorszy doradca. Lepiej 4 razy sprawdzić jedną szufladę i upewnić się, że nic w niej nie ma, niż raz do niej nie zajrzeć i zostawić coś ważnego. Spakuj więc wszystko wcześniej i zostaw na koniec jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Opisz kartony i upewnij się, że nic nie zostało w mieszkaniu. Odpocznij, może przypomni Ci się coś ważnego. Nawet jeśli tak się nie stanie, będziesz mieć pewność, że wszystko zostało zabrane ze starego mieszkania.
Skorzystaj z oferty firmy przeprowadzkowej
Niezależnie skąd organizowane są przeprowadzki. Bieszczady, Warszawa, Zakopane, czy Mazury to miejsca, do których Twój asortyment może przewieźć profesjonalna ekipa przeprowadzkowa. Czy warto korzystać z ich usług? Dzięki nim zyskasz:
- więcej swobody podczas jazdy z punktu A do B,
- ochronę transportowanego mienia,
- pomoc przy pakowaniu, znoszeniu i wnoszeniu kartonów lub mebli,
- dodatkowy czas,
- wyeliminowanie wielu problemów lub zagrożeń.

Oczywiście to jedynie ułamek możliwości oferowanych przez profesjonalne firmy przeprowadzkowe, do których zaliczyć można Rutkowski Przeprowadzki. Pełny zakres usług i dane do kontaktu znajdziesz pod adresem Przeprowadzki-Lodz.pl. Jeśli więc masz pytania, wystarczy zadzwonić.
Połóż dokumenty i podręczny bagaż w jednym miejscu
Skompletuj wszystkie umowy, dokumenty osobiste, pisma, wnioski, klucze i schowaj je do jednej szuflady. Nie pakuj ich do kartonów, które będą transportowe razem z pozostałymi przedmiotami. Dzięki temu będziesz mieć je zawsze na oku i zapewnisz im maksymalne bezpieczeństwo na czas transportu. Do najistotniejszych elementów zaliczamy m.in.:
- prawo jazdy,
- dowód osobisty,
- paszport,
- umowy najmu, kupna-sprzedaży, dot. pracy lub szkół,
- świadectwa szkolne,
- klucze do mieszkań, domów, nieruchomości i pojazdów.

Są to oczywiście jedynie przykłady. Lista istotnych przedmiotów lub plików u każdego może być inna. Zrób ją na początku i wybierz bezpieczne miejsce, w którym je schowasz.
Korzystaj z technologii
Logistyka podczas przeprowadzki to jedna z najtrudniejszych rzeczy, o którą musimy zadbać. Jeżeli jednak przeanalizujesz trasy, dostępne możliwości transportu i nieplanowane sytuacje (np. ucieczka pociągu lub autobusu), nic Cię nie zaskoczy.

Zrób więc plan. Jeżeli jedziesz autem osobowym, sprawdź wcześniej trasę i zaznacz w aplikacji stacje benzynowe. Zabierz ze sobą na wszelki wypadek 5 L paliwa w kanistrze. Kiedy korzystasz z komunikacji publicznej, sprawdź przesiadki i w razie potrzeby zaznacz na mapie najbliższe hotele. Zapoznaj się z rozkładem jazdy, by wiedzieć, kiedy odjeżdża następny pociąg lub autobus do Twojego punktu docelowego. W najgorszym przypadku będziesz kontynuować podróż na następny dzień i UWAGA! Nic złego się nie stanie.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.