RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzka nie musi być stresująca.

Przeprowadzki to podobno jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu, a w szczególności przeprowadzka domu gdzie jest dużo więcej rzeczy do spakowania i przetransportowania. Aby przebiegła sprawnie i bezboleśnie należy ją wcześniej odpowiednie zaplanować.

Przeprowadzka wcale nie musi być stresująca! Jeśli podejdziemy do niej z głową, może okazać się wspaniałą okazją do pozbycia się kilku, nieużywanych od lat przedmiotów albo zrobienia selekcji ubrań, które zalegają nam w szafie. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej strategii można przeprowadzić się szybko, nie tracąc przy tym głowy. Najważniejsze jest przygotowanie planu działania z odpowiednim wyprzedzeniem, jeśli tylko będziemy się go trzymać, punkt po punkcie, z pewnością przeprowadzka przebiegnie bez większych problemów.

Ustal schemat pracy
Pakuj rzeczy według określonej kolejności, najlepiej według pomieszczeń, w których się znajdują. Zacznij od przedmiotów rzadko używanych, a te, które są w codziennym użytkowaniu pozostaw na sam koniec. Przy okazji sprawdź, czy aby na pewno wszystkie przedmioty będą potrzebne w nowym miejscu zamieszkania. Te, które odrzucisz, możesz sprzedać lub komuś podarować np. ogłaszając się na jednej z tematycznych grup na portalu społecznościowym. Pamiętaj, że im więcej niepotrzebnych gratów usuniesz, tym mniej będzie pakunków podczas przeprowadzki. Pamiętaj, by ciężkie przedmioty pakować w mocne, wytrzymałe torby lub walizki. Kartony zabezpiecz na łączeniach dodatkowo mocną taśmą klejącą, by cała zawartość nie wylądowała na ulicy podczas przenoszenia. Przedmioty delikatne najlepiej jest zwinąć w stare gazety lub w ubrania. Dzięki temu unikniesz stłuczenia pamiątkowej zastawy lub ulubionych bibelotów. Dobrym rozwiązaniem są również duże worki na śmieci, do których można pakować rzeczy lekkie takie jak np. pościel i ręczniki.

Pamiętaj o dokładnym opisywanie kartonów i toreb. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych nerwów. Najlepiej od razu określić, do jakiego pomieszczania ma trafić dany pakunek.

Jeżeli zależy Ci na szybkim profesjonalnym transporcie, warto zatrudnić firmę zajmującą się przeprowadzkami z okolicy np. z Łodzi. Fachowcy w profesjonalny i szybki sposób przewiozą nawet największe gabarytowo meble i sprzęty do nowego domu lub mieszkania dając gwarancję, że przewożone przedmioty nie ulegną zniszczeniu podczas transportu.

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.