RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzki z meblami, czyli ponadgabarytowy ładunek.

Zastanawiasz się, jak poradzić sobie ze swoim dobytkiem w trakcie przeprowadzki? O ile transport kartonów z książkami, odzieżą, rzeczami osobistymi, a nawet ze szkłem (np. talerzami i szklankami), nie jest wybitnie skomplikowany i wszystko skłania się ku delikatności, o tyle największy problem może pojawić się w momencie przewozy ładunków ponadgabarytowych. Sprawdź kilka naszych wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać wszystkie problemy z tym związane.
Poinformuj specjalistów o rodzaju transportu
Jeśli planujesz przeprowadzkę i posiadasz meble, których nie da się rozkręcić ze względu na klejoną lub jednolitą konstrukcję? Niestety, jest to częsta sytuacja w przypadku zabytkowych szaf i luksusowych biurek. Samodzielne wyniesienie takich konstrukcji z mieszkania, zniesienie ich ze schodów i zabezpieczenie w aucie dostawczym, jest niemożliwe. Lepiej również nie ryzykować, angażując w to znajomych, którzy nie posiadają doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Najlepiej zatem skontaktuj się z zespołem specjalistów Przeprowadzki-Lodz.pl i poinformuj ich o swojej sytuacji. Pomogą oni nawet w ekstremalnych sytuacjach, np. w przeprowadzki Bieszczady!

Pamiętaj jednak określić rozmiary i opisać rodzaj mebla. Dzięki temu specjaliści będą w stanie przygotować się odpowiednio do realizacji zadania i przyjadą nieco większym zespołem.
Przygotuj meble do transportu
Po pierwsze, wyciągnij wszystko z szafek, szuflad i szaf wszystkie twarde przedmioty. Warto jednak wypełnić je miękkimi przedmiotami, np. gazetami lub ubraniami. Jest to dodatkowe usztywnienie konstrukcji, lecz może zwiększyć wagę samego przedmiotu, więc należy wziąć to pod uwagę – szczególnie w przypadku masywnych biurek i szaf.

Po drugie, unieruchom drzwi, szuflady i szafki. Najlepszy sposobem na to jest obwiązanie mebli dookoła lub związane klamek/uchwytów. Dzięki temu wyeliminujesz ryzyko przypadkowego otwarcia się mebli w trakcie załadunku, transportu lub rozładunku, co mogłoby stanowić zagrożenie dla specjalistów lub samego mebla.

Po trzecie, zadbaj o zabezpieczenie przedmiotu przy pomocy specjalnej maty z gąbki, grubej warstwy materiału lub kartonu i folii stretch. Miękka warstwa uchroni surowiec mebla przed uszkodzeniami wynikającymi z zabezpieczenia ich pasami na czas transportu. Oczywiście specjaliści będą w punktach stykowych umieszczać specjalne wkładki, lecz w przypadku drogocennych przedmiotów lepiej nie ryzykować.

Teraz z czystym sumieniem możesz powiedzieć, że Twoje meble są gotowe do transportu. Pozostaje je znieść, zabezpieczyć pasami w aucie dostawczym i przetransportować pod wskazany adres.

Mamy nadzieję, że udało nam się udowodnić Ci, że transport mienia ponadgabarytowego, nie musi być problematyczny lub stresujący – nawet jeśli chodzi o przeprowadzki Bieszczady. W Przeprowadzki-Lodz.pl jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższą jakość usług, które pozwolą na bezproblemowy i bezpieczny przewóz mebli. Skontaktuj się z nami już teraz i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.


PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.