RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Przeprowadzki Łódź - przeprowadzka na 3 miesiące.

Przeprowadzka to najczęściej wydarzenie związane ze zmianą miejsca zamieszkania na długi czas. Zdarzają się jednak sytuacje, że w nowym miejscu będziemy mieszkać tylko 3 miesiące. Czy jest to opłacalne rozwiązanie?

Nieplanowane sytuacje
Krótki okres zamieszkiwania w jednym miejscu najczęściej dotyczy studentów oraz osób delegowanych na kilka miesięcy do pracy w innym mieście. Zdarza się również, że zakupione mieszkanie oddawane jest do użytku później, niż było to ustalone, a umowa wynajmu dotychczasowego lokum wygasa. W takiej sytuacji pozostaje przeprowadzka na krótki okres. Konieczny jest przewóz dobytku, bez którego mieszkanie przez trzy miesiące byłoby niekomfortowe, a funkcjonowanie trudne. Kilkukrotne pakowanie i przewożenie mebli oraz innych sprzętów w tak krótkim okresie to czynności wyczerpujące i wymagające wolnego czasu. Niefachowo przewożone meble mogą ponadto na tym ucierpieć i ulec uszkodzeniu.

Fachowa pomoc
Rozwiązaniem tej trudnej sytuacji jest skorzystanie z pomocy fachowców. Firma przeprowadzkowa nie tylko przewiezie dobytek, ale także wcześniej spakuje go w taki sposób, by nie uległ on uszkodzeniu w czasie transportu. Na życzenie klienta pracownicy zajmą się także posprzątaniem i utylizacją zbędnych przedmiotów. Wyposażenie, którego z jakiegokolwiek powodu nie zabierzemy ze sobą, może zostać przechowane w magazynie firmy przeprowadzkowej. Po przywiezieniu dobytku na miejsce pracownicy firmy wniosą go do budynku, a następnie poskręcają i poustawiają meble. Klient nie musi zajmować się również usuwaniem kartonów czy folii, w które były one zapakowane.

Czy skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy jest opłacalne?
Firma przeprowadzkowa gwarantuje, że nasz dobytek dotrze we wskazane miejsce na czas i w idealnym stanie. Ponadto ryzyko uszkodzenia klatki schodowej oraz innych elementów architektonicznych w czasie wynoszenia ciężkich lub dużych sprzętów zostaje wyeliminowane. Unikniemy więc nieplanowanych kosztów. Wyniesienie mebli wymaga dużo siły i zdolności organizacyjnych. Dzięki pomocy profesjonalnej firmy nie musimy zajmować się całą logistyką i poszukiwaniem pomocy wśród znajomych lub rodziny. Oszczędzamy cenny czas i unikamy niepotrzebnego stresu.
Skorzystanie z pomocy profesjonalistów może okazać się bardziej opłacalne niż samodzielna przeprowadzka na trzy miesiące. Zadanie zostanie zrealizowane sprawnie i bez dodatkowych, nieplanowanych kosztów.

 PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.