RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat przeprowadzek.

Wydaje Ci się, że przeprowadzki są proste? Prawdopodobnie nigdy tego nie robiłeś/aś. Każda migracja jest inna, wiąże się z dużymi emocjami i trzeba pamiętać o pozornie mało istotnych rzeczach. Należy więc podejść do tematu odpowiedzialnie i zrobić porządny research przed podjęciem pierwszych działań.

Prezentujemy kilka podstawowych kroków, o których musisz pamiętać podczas przeprowadzki. Bieszczady to hasło działające na Ciebie z ogromną siłą i nie możesz się już doczekać nowego miejsca zamieszkania? Warto więc postępować zgodnie z planem. Dzięki temu niczego i o niczym nie zapomnisz.
Opanuj emocje i wszystko zaplanuj
Przeprowadzkę warto planować z 3 lub 2-miesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki temu zostawisz sobie więcej czasu na spokojne załatwienie formalności związanych ze starym i nowym mieszkaniem lub domem. Gdy masz pewność, że lokum, do którego przenosisz się, czeka na Ciebie, można planować kolejne kroki. Od czego zacząć?
Ogranicz listę przedmiotów do minimum i pozbądź się niepotrzebnych elementów
Zazwyczaj dopiero na tym etapie uświadamiamy sobie, jak wiele niepotrzebnych przedmiotów składowaliśmy w swoim mieszkaniu. Przeprowadzka to najlepszy czas, by pozbyć się starej bielizny, ubrań, uszkodzonych sprzętów lub akcesoriów, których nigdy ich nie używaliśmy. Im mniej rzeczy ze sobą zabierzesz, tym lepiej. Zrób więc listę niezbędnych przedmiotów i podpisuj pudła, by wiedzieć, co zostało schowane w konkretnych kartonach.
Skontaktuj się z profesjonalistami od przeprowadzek
Nie wiesz, co zrobić z meblami i jak transportować pudła? Zadzwoń lub napisz do ekspertów z Rutkowski Przeprowadzki. Bieszczady nie są dla nich żadnym wyzwaniem. Pełny zakres usług znajdziesz pod adresem Przeprowadzki-Lodz.pl. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by w razie pytań lub wątpliwości osobiście ustalić szczegóły. Zaufaj doświadczeniu, umiejętnościom i wykorzystaniu najlepszych narzędzi. Dołącz do grona zadowolonych klientów już dziś.
Zabezpiecz się na każdą ewentualność
Wynajmowałeś/aś mieszkanie lub dom i przenosisz się do miejsca oferowanego przez innego właściciela, lub stałeś/aś się posiadaczem własnej nieruchomości? Upewnij się, że kwestie umowy są uregulowane, np. przy pomocy pisemnego wypowiedzenia. Nie zapomnij także o:
- zwróceniu kluczy do starego lokalu lub obiektu,
- zabraniu ze sobą kompletu kluczy do nowego lokalu lub obiektu,
- naładowaniu telefonu i powerbanka (w końcu przeprowadzki w Bieszczady z drugiego końca Polski mogą zająć dużo czasu),
- bagażu podróżnym z suchym prowiantem, dokumentami, podstawowymi lekami (np. przeciwbólowym lub przeciwbiegunkowymi) i książką/gazetą/krzyżówkami,
- zrobieniu zdjęć mierników wody, gazu i energii elektrycznej w starym mieszkaniu (zakładamy, że nie chcesz, by ktoś zainkasował od Ciebie dodatkowo kilkadziesiąt lub kilkaset złotych za rachunki, których nie będziesz w stanie już zweryfikować).

Teraz możesz z czystym sumieniem ruszać w podróż. Jak widzisz, przeprowadzki w Bieszczady to nic strasznego, gdy podejdziesz do tego ze spokojem i w sposób odpowiedzialny.PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.