RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej?

Przeprowadzka może okazać się nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli mamy do spakowania cały swój majątek gromadzony od lat. Jeśli nie macie wystarczającej ilości czasu lub przeraża was wizja pakowania i rozmontowania mebli warto pomyśleć o zatrudnieniu do tego celu profesjonalistów.

Co zapewni firma przeprowadzkowa?
Firma przeprowadzkowa to nie tylko doświadczeni fachowcy, którzy w bezpieczny sposób przeniosą nawet najcięższe pakunki, meble i sprzęty AGD. Profesjonalna firma przeprowadzkowa zapewnia również niezbędne narzędzia do demontażu mebli, materiały ochronne takie jak folia bąbelkowa i stretchowa, pasy zabezpieczające podczas znoszenia mebli z piętra na piętro. Twój dobytek zostanie przewieziony z miejsca na miejsce samochodem transportowym wyposażonym w windę, dzięki czemu nie ma możliwości upadku pudeł z delikatnymi przedmiotami podczas wyjmowania ich z bagażnika auta transportowego. Pracownicy firmy działają szybko i efektywnie, minimalizując przy tym ryzyko związane z uszkodzeniem rzeczy podczas przeprowadzki. Doświadczenie pracowników przy znoszeniu i wnoszeniu rzeczy na piętra przydaje się bardzo przy przeprowadzkach mieszkań.

Czy przeprowadzka na własną rękę może być ryzykowna?
Przeprowadzka na własną rękę, gdy nie będzie odpowiednio przemyślana i chaotyczna może przynieść wiele strat i frustracji. Nieumiejętny demontaż i ponowny montażu mebli może skutkować ich zniszczeniem. Jeśli nie zabezpieczycie odpowiednio delikatnych przedmiotów, mogą się potłuc lub zniekształcić. Ponadto chaotyczne pakowanie wszystkich przedmiotów, brak opisów kartonów i worków z rzeczami, tworzy chaos, który trudno będzie uporządkować jeszcze przez wiele dni po przeprowadzce. Przenoszenie ciężkich przedmiotów na własną rękę może doprowadzić do kontuzji takich jak stłuczenia, naderwania mięśni, a nawet złamania, które będą wiązać się z długotrwałą rekonwalescencją. Kolejnym problemem może być brak odpowiednio dużego auta. Przewożenie spakowanych rzeczy i mebli autem osobowym, jest nie tylko bardzo kosztowne, gdyż konieczne jest wiele kursów, ale także może grozić uszkodzeniem auta, a niektóre sprzęty AGD czy meble po prostu się nie zmieszczą.

Przeprowadzka z pomocą firmy – jaki to koszt?
Cena przeprowadzki wykonanej przez fachowców jest uzależniona od ilość godzin roboczych potrzebnych do przeprowadzenia przeprowadzki oraz od ilości kilometrów, jakie trzeba przejechać z załadunkiem. Jednak koszty usługi są nieporównywalnie niższe z kosztami ewentualnych strat, jakie można ponieść próbując przeprowadzać się na własną rękę.

PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.