RUTKOWSKI

BO MY PRZEPROWADZAMY NAJLEPIEJ

Planując przeprowadzkę, warto zlecić ją profesjonalistom. Siłą naszej firmy jest ponad dwudziestoletnia tradycja i nastawienie na ciągły rozwój. Nie boimy się nowych wyzwań i nietypowych zleceń. Nasze kompetencje sprawdziły się w praktyce, co potwierdzają tysiące zadowolonych klientów.Strona główna » BLOG

Pozbądź się problemu i skorzystaj z likwidacji mieszkań w Łodzi.

Kupujesz mieszkanie do remontu lub stajesz się właścicielem domu na drodze spadku? Niestety, w wielu przypadkach trzeba pozbyć się przedmiotów, których właścicielami są poprzedni lokatorzy. Nie jest to proste, gdyż utylizacja zajmuje mnóstwo czasu, nerwów, a nawet pieniędzy. Warto więc zastanowić się nad tym, czy jest sposób na to, by ktoś nam w tym pomógł i jeśli tak, to co należy zrobić.

Odpowiedzią na potrzeby interesantów jest likwidacja mieszkań Łódź, która organizowana jest m.in. przez firmę Przeprowadzki-Lodz.pl. Jeśli pierwszy raz spotykasz się z taką usługą, to w tym materiale znajdziesz wiele przydatnych informacji. Skorzystaj z naszego wsparcia i przekonaj się, że czyszczenie nowego lokalu i wyeliminowanie przeszłości nie musi być tak trudne, jak pozornie się to wydaje.
Likwidacja mieszkań od A do Z
Stajesz w mieszkaniu pełnym starych mebli i wyposażenia. Wiesz, że musisz wyrzucić wszystkie te przedmioty. Od czego zaczynasz? Samodzielnie rozkręcasz meble, wynosisz wszystko do auta, zabezpieczasz zgodnie z przepisami i wywozisz kilka takich ładunków do miejsc, w których możesz zutylizować oraz pozbyć się przedmiotów o zerowej wartości rynkowej lub śmieci.

Trzeba jednak przyznać, że taki plan działania już na pierwszy rzut oka wygląda na czasochłonny i angażujący. Czy warto zatem marnować cenny czas, gdy ktoś inny może zająć się Twoim zleceniem? Ty w tym momencie możesz skupić się na tym, na czym znasz się najlepiej, np. na prowadzeniu firmy, rozwoju osobistym, edukacji, czy spędzaniu czasu z bliskimi. To właśnie jest likwidacja mieszkań organizowana przez zewnętrznych fachowców, którzy na zlecenie pozbywają się Twojego problemu.
Co z wyposażeniem RTV i AGD?
Sprzęt elektroniczny, który jest zepsuty lub z jakiegoś powodu nie nadaje się do eksploatacji, można uznać w kategorii elektrośmieci. Nie oznacza to jednak, że można zwyczajnie odstawić go przy osiedlowym śmietniku. Jest kilka sposobów, które pozwolą Ci wyeliminować kłopot. Pierwszy to zobligowanie sprzedawcy do odbioru starego sprzętu podczas dostawy nowego (zgodnie z prawem w profilu: nowa pralka jest dostarczana i stara zabierana). Nie zawsze jest to jednak możliwe, gdy planujesz remont i chcesz lokal oczyścić.

Druga opcja to wywiezienie sprzętu na skup złomu. W tym wypadku możesz nawet zarobić, ale musisz liczyć się z koniecznością samodzielnego transportu. Istnieje również ryzyko, że skup zwyczajnie nie skorzysta z oferty.

Jak widać, najlepszy wariant to decyzja o likwidacji mieszkań. Dzięki temu nie musisz martwić się o nic. Zespół fachowców przyjeżdża z odpowiednimi narzędziami, wynosi, zabezpiecza i utylizuje elektrośmieci za Ciebie.

Chcesz poznać szczegóły współpracy? Nie ma sensu czekać. Skontaktuj się ze specjalistami z Przeprowadzki-Lodz.pl i otrzymaj pełny zakres oferowanych możliwości. Dzięki temu ustalisz nie tylko warunki i cennik, ale także termin i czas, w którym likwidacja mieszkań Łódź może zostać zorganizowana. Zdaj się na cenionych ekspertów, których usługi cieszą się popularnością i wieloma pozytywnymi opiniami klientów.PORADY

Jak zaplanować
przeprowadzkę?

Planowanie przeprowadzki, mimo trudności, przynosi wymierne korzyści podczas relokacji która pozwala na redukcję czasu pracy

KONTAKT

Rutkowski Przeprowadzki ul. Sójki 2, Łódź 91-512
lodzrutkowski@gmail.com
42 659 01 17 501 781 201

NASZA FLOTA

Volkswagen 35LT

Ładowność: 3500kg

Wymiary: 4,25/2,22/2,21 m

Kontener przygotowany do relizacji przeprowadzek mieszkań oraz transportu mebli.